Förtroendevalda i Gällivare kommun

Daniel Söderberg (M)

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragStartSlut
Kommunfullmäktige Ersättare 2022-10-15 2026-10-14
Kommunfullmäktiges valberedning Ersättare 2022-11-07 2026-11-02