Förtroendevalda i Gällivare kommun

Magnus Johansson (S)

Kontaktinformation

E-post:
magnus.johansson-POL@gallivare.se

Bild på Magnus Johansson

Uppdrag (6 st)

OrganisationUppdragStartSlut
Gojan 1 &14 AB Styrelseledamot 2019-04-01 2023-03-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2022-10-15 2026-10-14
Kommunstyrelsen Ledamot 2019-01-01 2022-12-31
Kommunstyrelsens Arbetsutskott Ersättare 2021-01-01 2022-12-31
Kommunstyrelsens samhällsplanerings- och teknikutskott Ersättare 2020-01-01 2022-12-31
Kommunstyrelsens ungdoms-, fritids- och kulturutskott Vice ordförande 2022-01-01 2022-12-31