Förtroendevalda i Gällivare kommun

Nicklas Johansson (SJVP)

Kontaktinformation

E-post:
nicklas.johansson-POL@gallivare.se

Uppdrag (5 st)

OrganisationUppdragStartSlut
Barn- och utbildningsnämnden Ledamot 2019-01-01 2022-12-31
Barn- och utbildningsnämndens arbetsutskott Ersättare 2019-01-17 2022-12-31
Kommunfullmäktige Ersättare 2022-10-15 2026-10-14
Kommunstyrelsen Ledamot 2019-01-01 2022-12-31
Kommunstyrelsens samhällsplanerings- och teknikutskott Adjungerade 2019-02-25 2022-12-31