Förtroendevalda i Gällivare kommun

Mikael Lundberg (M)

Kontaktinformation

E-post:
mikael.lundberg@gallivare.se

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragStartSlut
Kommunfullmäktige Ledamot 2022-10-15 2026-10-14
Kommunstyrelsen Ersättare 2019-01-01 2022-12-31