Förtroendevalda i Gällivare kommun

Maria Åhlén (S)

Kontaktinformation

E-post:
maria.ahlen-POL@gallivare.se

Bild på Maria Åhlén

Uppdrag (5 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Kommunfullmäktiges valberedning Ordförande 2018-10-15 - 2022-10-16
Kommunstyrelsen Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunstyrelsens Arbetsutskott Ersättare 2019-01-01 - 2020-12-31
Kommunstyrelsens samhällsplanerings- och teknikutskott Ersättare 2019-01-01 - 2019-12-31