Förtroendevalda i Gällivare kommun

Nicklas Johansson (SJVP)

Kontaktinformation

E-post:
nicklas.johansson-POL@gallivare.se

Uppdrag (6 st)

OrganisationUppdragPeriod
Barn- och utbildningsnämnden Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Barn- och utbildningsnämndens arbetsutskott Ersättare 2019-01-17 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Kommunfullmäktiges valberedning Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-16
Kommunstyrelsen Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunstyrelsens samhällsplanerings- och teknikutskott Adjungerade 2019-02-25 - 2022-12-31