Vivi Eriksson (S)

Kontaktinformation

E-post:
vivi.eriksson-POL@gallivare.se

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Gällivare Energi AB Ledamot 2019-04-01 - 2023-03-31
Miljö-, bygg- och räddningsnämnd Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31