Förtroendevalda i Gällivare kommun

Marina Eriksson (M)

Kontaktinformation

Telefon:
072-5001027 (arbete)

E-post:
marina.eriksson-POL@gallivare.se

Uppdrag (4 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Socialnämnden Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Socialnämndens allmänna utskott Ledamot 2019-01-08 - 2022-12-31
Socialnämndens sociala utskott Ledamot 2019-01-08 - 2022-12-31