Förtroendevalda i Gällivare kommun

Steve Ärlebrand (S)

Kontaktinformation

E-post:
steve.arlebrand-POL@gallivare.se

Bild på Steve Ärlebrand

Uppdrag (5 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14
Kommunstyrelsen Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Miljö-, bygg- och räddningsnämnd Vice ordförande 2019-01-01 - 2022-12-31
Miljö-, bygg- och räddningsnämndens arbetsutskott Vice ordförande 2019-01-01 - 2022-12-31
Rådet för funktionshinderfrågor Led/Repr för Mbn 2019-01-01 - 2022-12-19