Förtroendevalda i Gällivare kommun

Jon Sandin (M)

Kontaktinformation

E-post:
jon.sandin-POL@gallivare.se

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14
Miljö-, bygg- och räddningsnämnd Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Miljö-, bygg- och räddningsnämndens arbetsutskott Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31