Monica Hellström (S)

Kontaktinformation

E-post:
monica.hellstrom-POL@gallivare.se

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunala Pensionärsrådet Ers/Repr för Sn 2020-03-03 - 2022-12-19
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14
Socialnämnden Ledamot 2020-12-14 - 2022-12-31