Förtroendevalda i Gällivare kommun

Frank Öqvist (S)

Kontaktinformation

E-post:
frank.oqvist-POL@gallivare.se

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14
Kommunstyrelsen Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Top Bostäder AB Vice ordförande 2019-04-01 - 2023-03-31