Förtroendevalda i Gällivare kommun

Elin Näslund (S)

Kontaktinformation

E-post:
elin.naslund-POL@gallivare.se

Bild på Elin Näslund

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Kommunfullmäktiges valberedning Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-16
Socialnämnden Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31