Jenny Johansson Jänkänpää (MP)

Kontaktinformation

E-post:
Jenny.JohanssonJankanpaa-POL@gallivare.se

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Barn- och utbildningsnämnden Ordförande 2019-01-01 - 2022-12-31
Barn- och utbildningsnämndens arbetsutskott Ordförande 2019-01-17 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14