Förtroendevalda i Gällivare kommun

Josefine Rynbäck (MP)

Kontaktinformation

E-post:
josefine.rynback-POL@gallivare.se

Uppdrag (6 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14
Minoritetsspråk, samrådsgrupp Ers/Repr för Sn 2019-01-01 - 2022-12-19
Rådet för funktionshinderfrågor Led/Repr för Sn 2019-01-01 - 2022-12-19
Socialnämnden 2:e vice ordförande 2019-01-01 - 2022-12-31
Socialnämndens allmänna utskott Ersättare 2019-01-08 - 2022-12-31
Socialnämndens sociala utskott Ersättare 2019-01-08 - 2022-12-31